Brigáda - řidič/ka pro svoz vzorků (Česká Lípa a okolí)

Bendlova 1687/7, 470 01  Česká Lípa-Česká Lípa, Česká republika
Práce na zkrácený úvazek

V současné době hledáme brigádníka, který by nám pomohl jako řidič pro odpolední svoz vzorků mezi laboratořemi a klienty (Česká Lípa a okolí). Hledáme někoho pro dlouhodobou spolupráci, formou BRIGÁDY.

Náplň práce:

  • Řízení vozidla, svoz vzorků od klientů a mezi laboratořemi: odpolední svoz od 14:00 do cca 20:00 hodin na trase: Česká Lípa - Liberec - Česká Lípa - Lovosice - Praha - Česká Lípa
  • Vybalování a příprava zásilek k odvozu

Požadavky:

  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
  • Řidičský průkaz podmínkou, aktivní řidič
  • Preferovaná možnost nástupu ihned, docházka dle dohody s vedoucím (nárazově, podle potřeby dané sekce)

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Zajímavá a zodpovědná práce
  • Dlouhodobá spolupráce formou BRIGÁDY

V případě Vašeho zájmu nám prosím pošlete svůj životopis s uvedením Vašich časových možností, jak můžete na brigádu docházet. Děkujeme.

Pokud Tě pozice zaujala a jsi tím, koho do našeho týmu aktuálně hledáme,
budeme se těšit na Tvůj životopis.

Top