Trainee program do laboratoře organické chemie (studenti VŠ)

Na Harfě 336/9, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika
Práce na zkrácený úvazek
Praxe a stáže, trainee programy.

Aktuálně hledáme studenty vysokých škol k dlouhodobé spolupráci (na flexibilní bázi) do naší organické laboratoře. Nabízíme možnost získání nových zkušeností v moderní analytické laboratoři.

Náplň programu:

  • Podpora analytického týmu – organická chemie, plynová chromatografie
  • Měření a analytická činnost na instrumentech GC/MS
  • Zaškolení a spolupráce v systému kvality akreditované laboratoře
  • Administrativní práce

Požadavky:

  • Studenti VŠ - VŠCHT, Přírodovědecká fakulta, apod.
  • Dlouhodobá spolupráce, maximální flexibilita (cca 20 hod/týden)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • Placená praxe – odměna 100 Kč/hod., po zaučení možnost navýšení odměny
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Možnost doplnit teoretické znalosti získané při studiu o praxi v moderní analytické laboratoři
  • Špičkově vybavené pracoviště

Pokud Tě pozice zaujala a jsi tím, koho do našeho týmu aktuálně hledáme,
budeme se těšit na Tvůj životopis.

Top