Analytický chemik

Na Harfě 336/9, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika
Práce na plný úvazek
Pozice je vhodná pro absolventy.

Jste nebo chcete být Analytický chemik? Připojte se k nám!

Studoval/a jste střední nebo vysokou školu chemického, potravinářského, farmaceutického nebo příbuzného směru? Chcete pracovat pro stabilní nadnárodní společnost, která svou činností pomáhá k ochraně životního prostředí, podílí se na kontrole léčiv a pomáhá hlídat kvalitu potravin? Pak je pro Vás práce v ALS Czech Republic ta správná volba!

Chcete se stát aktivní součástí Environmentální / FOOD nebo PHARMA laboratoře?

Jaké portfolio instrumentů je Vám bližší? Dejte nám vědět!

  • LC-MS/MS, HPLC/FLD/UV a CE/UV
  • GC/FID, GCHS/FID, HPLC/PDA, HPLC/RI
  • GC/MS a GC/MS/MS
  • AFS (ICP-MS, ICP-OES), IC
  • GC/MS a GC/MS/MS, GC - FID/MS

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň?

  • Měření, vyhodnocování a hodnocení analýz vzorků
  • Servis a běžná údržba instrumentů
  • Administrativní činnost spojená s měřením a vyhodnocováním vzorků, reporty výsledků
  • Spolupráce s validačními specialisty při zavádění nových metod
  • Spolupráce se supervizorem sekce a celým týmem v dalších oblastech činnosti sekce
  • Práce v jednosměnném nebo i ve dvousměnném provozu
  • Spolupráce na systému kontroly kvality a na zaškolování nových kolegů

Co byste měli mít a umět?

  • Dokončené SŠ/VŠ vzdělání chemického, potravinářského, farmaceutického nebo podobného směru
  • Dobrá znalost pracovní instrumentace
  • Zkušenost z akreditované laboratoře - velkou výhodou
  • Flexibilita, ochota učit se novému - radost z každodenní práce v laboratoři
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a týmovost (umíte pracovat samostatně, tak i v týmu)
  • Znalost AJ slovem i písmem aktivně
  • Práce s PC pro Vás není překážkou
  • Umíte nést za svá rozhodnutí zodpovědnost
  • Umíte se zeptat, když sami nevíte :-)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • Přátelský kolektiv a týmovost
  • Zajímavou práci na moderních přístrojích
  • Moderní pracovní prostředí v akreditované laboratoři
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici + osobní % ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu (k tomuto bodu přistupujeme s pokorou, tak jako vy)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • MultiSport karta (pro Vás i Vaše blízké)
  • Vzdělávání na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, e-learning)
  • Možnost účastnit se firemních akcí a večírků
  • Snadná dostupnost na pracoviště – linka metra B (Vysočanská)
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

V současnosti nabíráme nové kolegy do týmů Enviro, Food i Pharma.

Pokud Tě pozice zaujala a jsi tím, koho do našeho týmu aktuálně hledáme,
budeme se těšit na Tvůj životopis.

Top